FORGOT YOUR DETAILS?

Produkcja mebli

Produkcja mebli

Suchedniowska Fabryka Mebli jest wyjątkowym miejscem, które zostało stworzone z miłości do tworzenia innowacyjnych i oryginalnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i nowoczesne technologie, umożliwiają projektowanie najwyższej jakości mebli drewnianych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, jak i unijnych standardów. Każdy etap produkcji jest właściwie nadzorowany i sprawdzany, aby już od pomysłu, poprzez obróbkę materiału, jak i elementy dekoracyjne tworzył spójną, nietuzinkową ale i praktyczną całość.

Dbamy o każdy szczegół. Wszystkie materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców, gwarantujących najwyższą jakość, przy zachowaniu uniwersalnej ceny. Prawdziwe drewno, precyzyjnie obrabiane jest gwarancją zadowolenia i satysfakcji różnorodnych Klientów. Elementy szklane, metalowe czy plastikowe dobierane są nie tylko ze względu na swój wygląd, ale przede wszystkim praktyczne, codzienne użytkowanie, tworząc koncepcje służące przez lata. Również części dekoracyjne, dobierane są z ogromną dbałością i szacunkiem, aby kreowana całość tworzyła przyjemne i przytulne dla domowników wnętrza.

 

Główne zalety: solidność i długoletnie doświadczenie w branży meblowej.

Suchedniowska Fabryka Mebli to niezwykle zgrany zespół fachowców, który doskonale zna się na swojej branży. Cała produkcja mebli oparta jest bowiem na wiedzy, umożliwiającej tworzenie mebli dostosowanych do rozmaitych potrzeb czy oczekiwań. Nasza praca potwierdzona jest licznymi certyfikatami i nagrodami, przyznawanymi w niezależnych konkursach. Również Klienci przynoszą nam najlepszą formę reklamy, wracając po nowe kolekcje. Naszą dewizą jest Państwa zadowolenie, dlatego stawiamy na sprawdzone metody pracy, które dotychczas przyniosły nam sukces.

 

Profesjonalizm w każdym centymetrze.

Produkcja mebli to nie tylko ich wykonanie, ale również odpowiednie testy, pozwalające na swobodną sprzedaż Klientom. Tylko prawidłowo skonstruowane zestawy mogą trafić do Państwa, pod warunkiem, że przejdą pomyślnie całą kontrolę. Ale nasze usługi nie kończą się na sprzedaży i dowozie- gwarantujemy także szybki i profesjonalny montaż, zapewniający właściwe połączenie poszczególnych modułów. To dla komfortu naszych Klientów monterzy zwinnie skręcą wybrane meble, co mogą Państwo obserwować, a następnie samodzielnie sprawić, aby mieć gwarancję, iż usługa jest wykonana z najwyższą starannością. Dzięki wprowadzeniu takich standardów, górujemy nad innymi markami w branży.

Meblodex to oznaka rzetelności, profesjonalizmu oraz pełnego zaangażowania w tworzenie mebli, służących przez lata!

TOP