FORGOT YOUR DETAILS?

Montaż

W trosce o Państwa czas i komfort meblodex świadczy usługi odpłatnego montażu mebli u klienta na terenie kraju i Europy.

W celu ustalenia kosztów oraz terminu ewentualnego montażu proponujemy po zakupie mebli skontaktować się z podmiotem świadczącym usługi montażu mającym punkt obsługi klienta.

Cennik usług montażu mebli

Prezentujemy poniżej ceny maksymalne usług montażowych świadczonych przez firmy mające punkty obsługi klientów dla naszych klientów, z zastrzeżeniem ich aktualności, na dzień publikacji (nie dotyczy mebli objętych gratisowym montażem).

Cena maksymalna ustalana jest procentowo od wartości montowanych mebli oraz producenta. Do kwoty wynagrodzenia za usługę doliczany jest podatek VAT według obowiązujących stawek.

Montaż mebli
5% -
8% -
7% -

Pozostałe meble – stawka ustalana indywidualnie

Dojazd do miejsca montażu (dla mebli nie objętych gratisowym montażem)

w granicach ostatniej strefy - 35 PLN
poza ostatnią stefą - 35 PLN + 1,70 PLN za każdy kilometr liczony w jedną stronę od granicy ostatniej strefy (30 PLN + 1,23 PLN w przypadku salonu w Bielsku-Białej)

Szczegółowych informacji dotyczących oferty udzielają firmy montażowe.

Dla niektórych mebli Meblodex zapewnia usługę montażu gratis (szczegóły u sprzedawców meblodex). W takim przypadku klient może być zobowiązany do zapłaty jedynie za dojazd montażysty:

w granicach ostatniej strefy - dojazd gratis
poza ostatnią strefą - 1,70 PLN za każdy kilometr liczony w jedną stronę od granicy ostatniej strefy

W celu dokładnego ustalenia kosztów oraz terminu ewentualnego montażu należy po zakupie mebli skontaktować się z podmiotem świadczącym usługi montażu mającym punkt obsługi klienta.

TOP